Začínate podnikať
a minimalizujete náklady?

WEB NA SPLÁTKY

Konzultácia

Pri tvorbe web stránky alebo grafického návrhu si vieme dohodnúť cenu realizácie pri úvodnej konzultácii. Každý projekt je svojim spôsobom jedinečný a vyžaduje rozdielnu náročnosť. Preto je konzultácia dôležitá, aby sme čo najlepšie zistili Váš zámer a presne ho dokázali preniesť do vyhotovenia projektu.

Predstava

Je dobré, pokiaľ máte nejakú predstavu ako by mal hotový web vyzerať a čo by mal obsahovať, čím podrobnejšiu, tým lepšie. Pokiaľ máte zameranie a chcete nám nechať voľnú ruku, vieme Vám navrhnúť niekoľko variánt finálnej verzie projektu spolu aj s ich cenami. U nás je vždy cesta.

Vysoká kvalita za výhodnú cenu

Подробнее на сайте: https://domenter.ruhttps://sdelaietosam.ru https://worknhouse.ruhttps://domconstructor.ru
https://homestrong.ruhttps://endconstruction.ruhttps://constructstroi.ruhttps://constructme.ruhttps://do-construction.ru https://plusconstruct.ruhttps://houseconstructor.ru
https://domobuilding.ru https://svoiastroika.ru https://trueconstruction.ruhttps://smartesthouse.ru

Microweb od 290 €

Microweb je jednoduchá jednostránková prezentácia s exkluzívnou grafickou úpravou na mieru. Táto varianta je vhodná väčšinou pre malé firmy, menších živnostníkov alebo ako prezentácia jednoduchého projektu či produktu.

Web stránkaod 749 €

Štandardný model webstránky je najviac využívaný práve z dôvodu komplexnosti a flexibility obsahu. Web stránka je niečo, čo Vás reprezentuje, niečo, čo je v dnešnej dobe nutnosť. Pokiaľ máte záujem o kvalitnú web stránku ktorá dokáže zaujať a má základnú SEO optimalizáciu, ste u nás správne.

E-shopod 1.490 €

E-shop je špecifická kategória práve v tom, že jeho účelom je priamo zmeniť návštevníkov na zákazníkov. Ku tomu je potrebné samozrejme potencionálnych záujemcov zaujať, čo je v prípade "skladačkových" low cost obchodov skoro nemožné už v dnešnej dobe. Internetový obchod je investícia, pri ktorej sa skôr ako na šetrenie treba pozerať na cieľ. jedinečný dizajn a dobré umiestnenie vo vyhľadávačoch sú základ. Váš obchod kompletne na mieru prispôsobíme Vášmu podnikateľskému zámeru.

Portálod 1.990 €

Reality, bulvár, spravodajstvo, šport či iné... Stačí ku nám prísť s predstavou, resp. Vašou víziou a my Vám na mieru ušijeme hotové riešenie presne podľa Vašich požiadaviek. Pri portáloch je dôležité hlavne pohodlne a jednoducho editovať obsah ako sú články a podobne. Navrhneme pre Vás CMS (redakčný systém) na mieru alebo použijeme jeden z najznámejších dostupných podľa potreby a náročnosti samotného projektu.

Fórumod 599 €

Diskusné fórum môže byť postavené samostatne alebo ako súčasť webovej stránky. Základ staviame na overených a zavedených systémoch, kde následne konfigurujeme jednotlivé moduly a nastavenia. Prípadné zmeny v skriptoch sú málokedy nutné. Pri diskusných fórach ide hlavne o prehľadnosť, efektívnu administráciu a používateľskú príťažlivosť. Preto vieme vytvoriť aj grafický dizajn na mieru.

On-line Marketingod 49 €

Online marketing je v dnešnej dobe veľmi dôležitý. Táto forma marketingu v sebe môže zahŕňať správu profilov na sociálnych sieťach, správnu voľbu kľúčových slov, PPC reklamu a pod. Pri konzultácii Vám vieme navrhnúť kompletný postup v rámci priebehu marketingovej kampane podporujúcej Váš projekt.

Hosting a správa

Mini1,99 €

 • 1 000 MB priestor
 • 1 e-mailová schránka
 • neobmedzený počet FTP prístupov

Vhodné pre microweby, jednoduché web stránky a nenáročné riešenia.

Standard4,99 €

 • 5 000 MB priestor
 • 5 e-mailových schránok
 • neobmedzený počet FTP prístupov
 • 5 MB databázového priestoru

Vhodné pre štandardné weby, blogy a väčšinu bežných riešení.

Maxi9,99 €

 • 15 000 MB priestor
 • neobmedzený počet e-mailových schránok
 • neobmedzený počet FTP prístupov
 • 15 MB databázového priestoru

Vhodné pre internetové obchody, jednoduchšie portály a zložitejšie webové riešenia. Pri najnáročnéjších a najrozsiahlejších webových riešeniach vieme poskytnúť individuálne podmienky hostingu.

Registrácia domén

Registrácia domén .sk .cz. eu .com .net .info .eu .biz .hu .org 15 € / rok

Registrácia domén .at .de .ws .me .co.uk 20 € / rok

Registrácia domén .cc .it .fr .in 25 € / rok

Registrácia domén .tv .tw .tk 45 € / rok

V prípade záujmu o iný typ domény nás prosím kontaktujte.

Servis a údržba

SEO analýza Vášho webu zdarma

Údržba webu individuálne

On-line Marketing

Copywriting 1NS (1800 znakov)29 €

Správa Facebook stránky od 49 € /m

Správa Twitter účtu od 49 € /m

Správa PPC kampane od 49 € /m

Správa AdWords kampane od 49 € /m

Registrácia do katalógov individuálne

Firemná identita

Firemná identita BASIC 449 €
logo, vizitky, hlavičkový papier

Firemná identita CLASSIC 799 €
logo, vizitky, hlavičkový papier, e-mail podpis, pečiatka, obálka, folder

Firemná identita INDIVIDUAL od 799 €
rovnako ako STANDARD + individuálne doplnkové požiadavky ako letáky, katalógy a pod.

Logo 249 € / 3 návrhy
návrh loga (rastrová + vektorová grafika)

Vizitky 199 € / 3 návrhy
návrh dizajnu vizitiek

Iné individuálne
letáky, bannery a pod.

*Všetky ceny sú orientačné. Konečná cena sa odvíja od náročnosti projektu a doplnkov. Pri online marketingu podľa rozsahu kampane.
**Pri cene hostingu sú uvedené mesačné platby.
***SEO analýza je zdarma pokiaĺ sa rozhodnete objednať si u nás službu SEO optimalizácie. V opačnom prípade je táto služba spoplatnená vo výške od 49 € podľa veľkosti webu.
****Ceny sú uvedené s DPH.