Firemná identita

Máte vynikajúci podnikateľský nápad, rozbihate podnikanie, vytvárate nejaký nový projekt, snažíte sa preraziť? Alebo vlastníte už zabehnuté podnikanie a potrebujete mu len pridať trochu "živosti"?

Firma, projekt či nápad sa potrebuje prezentovať hlavne sám sebou. Správna voľa farieb, loga, dizajnu vizitiek či prezentácií je základom úspechu. Vieme na mieru navrhnúť hociktorú časť budete potrebovať, avšak ponúkame aj možnosť nechať si u nás navrhnúť kompletnú firemnú identitu "na kľúč".

Vizitky

Vizitka je veľmi dôležitá pri prvom kontakte s klientom. Je potrebné, aby dokázala okamžite zaujať. Už dávno nie je doba klasických bielich papierikov s jednoduchým nápisom názvu firmy a osoby... Vizitka už nie je len informačným papierikom.

Aj pri takomto projekte je potreba značná dávka originálnosti. Rovnako ako logo, taktiež aj vizitka by mala určitým spôsobom symbolizovať zameranie a tvoriť spolu s firemnými farbami harmonický celok. Pokiaľ si bude Váš klient prehliadať kontakty, Vaša vizitka by mu mala medzi ostatnými svietiť!

Prezentácie

Potrebujete odprezentovať produkt alebo službu či nápad? Máte predstavu ako osloviť určitú cieľovú skupinu zúčastnených ale neviete do preniesť do pútavej prezentácie? Máme pre Vás riešenie.

Stačí len Váš nápad a my Vám poskytneme kompletný servis od prípravy prezentácie až po grafickú šablónu. Je len na Vás, koľko asistencie budete potrebovať, či len doladiť grafické úpravy alebo nachystať kompletnú prezentáciu "od piky".

Zaujmite obchodných partnerov či zamestnancov pútavou prezentáciou.

Ostatné

Je nespočetne veľa oblastí, ktoré by sa dali vypísať. My našim klientom poskytujeme kompletnú podporu v rámci pokrytia celej firemnej identity.

Pokiaľ máte záujem aleboo by ste sa chceli len spýtať určité informácie, radi Vám odpovieme prostredníctvom live chatu, mailu alebo telefónu.

Navrhnúť Firemnú identitu

Kontakt
+421 911 788 898
info@kiarasolutions.sk