O nás

Sme skupina dizajnérov a programátorov s niekoľko ročnou praxou. Začínali sme každý individuálne, aby sme sa nakoniec spojili pod značkou KIARA solutions. Práve vďaka tomu, že sme mali individuálne začiatky, každý priniesol do spoločnosti svoj pohľad a skúsenosti, vďaka čomu sme všestranní a dokážeme sa na jednu vec pozrieť z viacerých uhlov. Presne toto je dôvod, prečo sa naša tvorba nesústredí len na konkrétnu oblasť vývoja, ale vieme komplexne pokryť potreby klienta.

Dobre naladený kolektív je základom kvalitne a načas vykonanej práce, práve preto máme vynikajúce podmienky a perfektnú atmosféru, aby sme do Vašich produktov vdýchli kus života.

Z hľadiska tvorby pokrývame projekty od malých jednoduchých web stránok, až po zložité individuálne portálové riešenia.

Prečo si vybrať nás?

 • Full Servis

  Naše služby zahŕňajú kompletný servis v rámci tvorby projektu, či sa jedná o jednoduchú webstránku, návrh letáku či loga, alebo zložité webové riešenie. Dokážeme pokryť všetko od prvotného návrhu, cez zastrešenie marketingovej kampane až po hosting a údržbu webu. Nemusíte hľadať na viacerých miestach, u nás máte všetko pod jednou strechou.

 • Kvalitná práca

  Uvedomujeme si, že kvalitne odvedená práca je to, čo priťahuje klientov. Niet lepšieho pocitu, ako keď klient pri odovzdávaní hotového projektu má úprimnú radosť z vykonaného diela. Takíto klienti sa na nás obracajú neskôr aj s ďalšími požiadavkami ako na overeného parntera. Vyskúšajte nás a položme spolu základy dlhodobej spolupráce.

 • Vlastný hosting

  Vďaka vlastným serverom dokážeme klientom poskytnúť aj špičkový hosting nakonfigurovaný presne na mieru Vášmu projektu. Keďže projekt beží u nás, akýkoľvek prípadný problém alebo Vašu požiadavku dokážeme ihneď riešiť. Bez problémov pokryjeme jednoduché riešenia ako aj náročné projekty.

 • Osobný prístup

  Každý jeden klient má pre svoj projekt špecifické požiadavky, vlastnú predstavu. Preto pri tvorbe pristupujeme ku každému individuálne. Snažíme sa presne pochopiť klienta a preto si udržiavame dobré vzťahy. Vďaka dobrej atmosfére, pri spolupráci s nami sa nemusíte báť nervov ani stresu.

 • Férovosť

  Čo si dohodneme, to platí. Dávame veľký dôraz na komunikáciu pri procese realizácie projektu. Preto máte vždy prehľad, v akej fáze sa Váš projekt nachádza. O všetkom Vás vždy pravidelne informujeme. Na rovinu.

 • Servis a údržba

  Odovzdaním projektu sa pre nás spolupráca nekončí. Ponúkame aj možnosť údržby web stránky, aby bola vždy moderná aj naprieč postupujúcou dobou. Vďaka servisu od nás, bude Vaša stránka vždy aktuálna, funkčná a dobre udržiavaná.